Maluchy witają wiosnę!

Na nadejście wiosny przygotowuje się przyroda. Powracają bociany i jaskółki z ciepłych krajów, pojawiają się krokusy, przebiśniegi, ptaki budują gniazda, topnieje śnieg... a w szkole na wiosnę odkrywamy talenty. Uczniowie klas I-III podczas zajęć plastycznych przygotowali przepiękne prace na powitanie wiosny. Pierwszaki wykonały motyle, dzieci z klas drugich  kwitnące drzewa, uczniowie klas trzecich Panią Wiosnę na drewnianej łyżce.
W konkursie wzięli udział wszyscy uczniowie, więc dokonanie wyboru najlepszych prac nie było łatwe. Tego trudnego zadania podjęły się pani dyr. Agnieszka Putiatycka-Łopata, pani Emilia Górska i pani Wioletta Pisarek-Iwaniak. Komisja  wyłoniła laureatów konkursu plastycznego w kategorii:

Motyle (kl. I):
I miejsce: Wiktoria 1d i Zuzanna 1d,
II miejsce: Weronika 1d i Kinga 1d,
III miejsce: Alicja 1c i Michalina 1c.

Drzewa (kl. II):
I miejsce: Natalia i   Vanessa 2a,
II miejsce: Iga i Julia 2d,
III miejsce: Laura 2b i Wiktor 2c.

Pani Wiosna na łyżce (kl. III):
I miejsce: Maja 3b,
II miejsce: Janek 3d,
III miejsce: Helena 3e,
Wyróżnienie: Nikola 3a i Anna 3b.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy talentu, kreatywności, zaangażowania dzięki, którym powstały tak piękne prace.
Organizatorzy: Lilla Włodarczyk i Beata Stasiak.