Zajęcia pozalekcyjne

Zajecia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2019/2020

 

Lp. Nazwa zajęć Nauczyciel Termin
1 Kółko przyrodnicze „I Ty możesz zostać małym odkrywcą” Dziurdzińska Małgorzata 1. Wtorek 8-8.45
2. Czwartek 8-8.45
2 Chór szkolny „Bo śpiew w chórze to moja pasja” Janiak Aneta Wtorek 14.30-16.00
3 Kółko z języka angielskiego Kulesza Sylwia Środa 8-8.45
4 Kółko turystyczno-historyczne „Podróże w czasie” Lis Izabela Środa 
5 Kółko polonistyczne „Historyczne konteksty w literaturze” Matusiak Izabela Poniedziałek 14.35-15.20
6 1. Kółko matematyczne „Wiem, że zdam” Michalska Dorota Środa 8-8.45
2. Kółko „Matematyczne inspiracje” Czwartek 8-8.45
7 Kółko z języka angielskiego Muszyński Michał Poniedziałek 8.-8.45
8 Kółko muzyczne Piąstka Agnieszka 1. Poniedziałek 8-8.45
2. Środa 12.40-13.25
9 Zajęcia rekreacyjno-sportowe  Piekarczyk Włodzimierz Piątek 16-17.30
10 Kółko wyrównawcze z języka niemieckiego Ulańska-Grabowska Aneta Wtorek 8-8.45
11 Kółko rozwijające zainteresowania z języka angielskiego Wieczorek Joanna Wtorek 13.40-14.25
12 Zajęcia wyrównujące szanse na sukces w zakresie języka polskiego „Dam radę” Wyrwa Emilia  Czwartek 13.40-14.25 lub
14.30-15.20 (wymiennie)
13 Informatyka – kółko programowania Buba – Karbowski Marian Środa 12.40-13.25
14 Innowacja pedagogiczna „Fiszkolandia II” Bonikowska Dorota Poniedziałek 11.45-12.30
15 Kółko biologiczne Ochapska Jolanta Środa 8-8.45
16 Kółko geograficzne Ścibor Katarzyna Wtorek 14.35-15.20
17 Kółko chemiczne Kałużna Iwona Poniedziałek 8-8.45
18 Kółko rozwijające zdolności i zainteresowania „Lubię język polski” Wyrwa Emilia Środa 14.35-15.20
19 Kółko matematyczne Strymer Magdalena Piątek 8-8.45
20 Zajęcia wyrównawcze Cybulska Beata Wtorek 8-8.45
21 Zajęcia wyrównawcze Frątczak Mariola Poniedziałek 11.45-12.30
22 Zajęcia wyrównawcze Gibasiewicz Renata Czwartek 11.45-12.30
23 Innowacja pedagogiczna „Kodujemy” Karbowska Anna Czwartek 8-8.45
24 Zajęcia wyrównawcze Kmieć Marzanna Wtorek 11.45-12.30
25 Kółko przyrodnicze Pisarek - Iwaniak Wioletta Wtorek 11.45-12.30
26 Zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne Socka Anna Środa 11.45-12.30
27 Innowacja pedagogiczna „Kółko artystyczne” Stasiak Beata Poniedziałek 11.45-12.30
28 Kółko artystyczne „Eko artysta” Węcławek Maria Poniedziałek 11.45-12.30
29 Zajęcia wyrównawcze Włodarczyk Lilla Piątek 11.45-12.30