WYCIECZKA ROWEROWA

Najbardziej zdrowe a jednocześnie nieszkodliwe dla człowieka i środowiska jest spędzenie wolnego czau na rowerze. Jazda nim utrzymuje prawidłową sylwetkę i poprawia kondycję fizyczną.

O zaletach rowerowej wycieczki przekonali się uczniowie klasy 5e i 5 c ,którzy 24.09.2019 roku odwiedzili gospodarstwo agroturystyczne „ZAGRODA OLSZÓWKA”.

W trakcie wyjazdu na uczniów czekało wiele atrakcji. Największą z nich było samodzielne przygotowanie placków ziemiaczanych, których główny składnik sami zebrali z pola. Ponadto uczestnicy rozegrali mecze piłki nożnej i siatkówki oraz odbyli spacer z sympatyczą kozą.

Opiekunami wycieczki były: p.Mariola Waloszek, p.Teresa Antoniak, p.Katarzyna Bednarek, p.Małgorzata Bulska.